/Files/images/2016-2017/zno/ZNO_2.jpg
/Files/images/2016-2017/zno/2017_2.jpg

На сайті Українського центру оцінювання якості освіти у розділі «Підготовка до ЗНО» розміщено характеристики сертифікаційних робіт з предметів ЗНО.

Створено безкоштовний інтернет-ресурс для вчителів та учнів «Яндекс. ЗНО» на порталі www.yandex.ua

/Files/images/zno/яндекс зно.jpg

Проект ТОВ "Яндекс. Україна" базується на офіційних матеріалах Українського центру оцінювання якості освіти, та містить 61 тест із усіх предметів, з яких проводиться оцінювання. Метою ресурсу «Яндекс. ЗНО» є забезпечення рівних можливостей для якісної підготовки майбутніх абітурієнтів до ЗНО. Вчитель має можливість використовувати тести для тренувального тестування в комп’ютерному класі або роздрукувавши потрібну кількість варіантів.

Для контролю рівня навчальних досягнень учнів на ресурсі передбачено розділ «Мої учні», де педагог зможе оцінити динаміку результатів тестування кожного учня окремо. Учитель отримає докладний звіт: скільки часу було витрачено, скільки завдань вирішено правильно, у відповідях на які питання були допущені помилки, скільки балів набрав учень на тестуванні, що дасть можливість внести корективи в роботу педагогів з учнями випускних класів.