2024-04-18

Фейсбук від 18.04.2024 " Від імені мера міста-героя Харкова Ігоря Терехова голова Адміністрації Холодногірського району Неллі Цибульник привітала волонтерські організації та міжнародні благодійні фонди та подякувала за небайдужість й ініціативність, самовіддану працю волонтерів"

Напередодні Дня вдячності волонтерам у Холодногірському районі відбувся перший районний ЛайфFest "Молодь змінює світ".
Від імені мера міста-героя Харкова Ігоря Терехова голова Адміністрації Холодногірського району Неллі Цибульник привітала волонтерські організації та міжнародні благодійні фонди та подякувала за небайдужість й ініціативність, самовіддану працю волонтерів, які об’єдналися з початку війни й спрямували всі свої зусилля на відновлення міста та підтримку людей, а саме :
комунальну установу "ОФІС РЕФОРМ ХАРКОВА»,
Асоціацію дитячо-юнацьких громадських організацій учнівського самоврядування «ОДНОДУМЦІ»,
Благодійну організацію ADRA Ukraine,
Благодійний фонд «ІНСТИТУТ МИЛОСЕРДЯ»,
Гуманітарну місію "Проліска»,
Громадську організацію «Я ВРЯТОВАНИЙ»,
Харківську обласну організацію Товариство Червоного Хреста України, Авілкову Вікторію Сергіївну та
Гасимову Аміну Мушвигівну.
У дружньому колі відбулася змістовна дискусія, під час якої
і діти, і дорослі мали змогу розповісти про свої благодійні й волонтерські акції та проєкти. Попереду багато планів, цікавих ідей, які обов'язково будуть утілені в життя.
Волонтерський рух в Україні викликає захоплення у багатьох країнах світу, це явище вважають унікальним і сильним. Ми пришвидшуємо позитивні зміни навколо нас і змінюємо світ на краще!