2024-04-05

Фейсбук від 05.04.2024 "Для учнів 6-Г класу було проведено захоплюючу творчу майстерку під назвою "Вираження та Відтворення Емоцій через Арт Терапію""

Креатив та натхнення! Для учнів 6-Г класу було проведено захоплюючу творчу майстерку під назвою "Вираження та Відтворення Емоцій через Арт Терапію".
Під час цієї заходу діти не лише розкривали свій творчий потенціал, але й вчилися розпізнавати та виражати свої емоції. Важливо навчитися висловлювати свої почуття та реагувати на них конструктивно, особливо в такий важкий час, коли війна заставляє нас бути сильними разом. Ми впевнені, що навички роботи з емоціями та відтворення їх через мистецтво стануть не лише корисними, але й надійними способами впоратися з будь-якими викликами, які може поставити перед нами життя.
Дякуємо всім учасникам за активну участь та відкриті серця! І пам'ятайте: навіть у найскладніші часи мистецтво може бути нашим союзником, допомагаючи нам знаходити красу та силу всередині себе. #АртТерапія #ВираженняЕмоцій #РазомМиСила