2024-03-25

Фейсбук від 25.03.2024 "Перший день канікул, для учнів 10-11 класів ліцею, розпочався цікаво, пізнавально та корисно"

Перший день канікул, для учнів 10-11 класів ліцею, розпочався цікаво, пізнавально та корисно. В рамках загальноміської акції "Харківські університети - формула вибору" учні відвідали ХНЮУ імені Ярослава Мудрого. Під час екскурсії діти відвідали бібліотеку та фонд рідкісної книги, познайомились з історією та факультетами університету. Особливо цікавим стало відвідування музею криміналістики, де познайомились з технікою експертів. Студенти та викладачі університету розповіли про умови вступу на різні спеціальності. Чекаємо нових зустрічей з університетами незламного міста Харкова!