2023-10-23

Фейсбук від 23.10.2023 "Серед учнів 4-5-х класів пройшла екологічна акція «Еко-газета, еко-костюм, еко-виріб»"

Серед учнів 4-5-х класів пройшла екологічна акція «Еко-газета, еко-костюм, еко-виріб». Мета цієї акції - формування ціннісного ставлення особистості до природи, її збереження, захист та свідомо, активно, творчо впливати на навколишній світ. Проблема забруднення є не просто труднощами, це вже екологічна катастрофа глобального характеру, яку необхідно терміново вирішувати. Учні добре попрацювали і представили свої творчі роботи!