2023-10-23

Фейсбук від 23.10.2023 "Наш дружній загін ДЮРП "Активні вогнегасники" продовжує свою роботу, злагоджено виховуємо в учнівській молоді почуття відповідальності за збереження життя та здоров'я"

Наш дружній загін ДЮРП "Активні вогнегасники" продовжує свою роботу, злагоджено виховуємо в учнівській молоді почуття відповідальності за збереження життя та здоров'я. Проводимо профілактичну роботу щодо пожежної безпеки, про необхідність безпечного користування побутовими приладами у квартирах та домах, вогнем на природі в лісі. Серед початкових класів провели конкурс малюнків "Обережно вогонь". Бережіть себе та своїх рідних! Вогонь - наш друг, вогонь - може стати ворогом!