Європейський День боротьби з торгівлею людьми!

2023-10-18

Фейсбук від 18.10.2023 "Європейський День боротьби з торгівлею людьми!"

18 жовтня - Європейський День боротьби з торгівлею людьми!
Наша учнівська спільнота не змогла залишитись осторонь.Інформаційний коворкінг семикласників, напередодні відзначення цієї дати, прийняв рішення про створення соціально превентивного відеоролику ,де кожен з представників класу мав би змогу донести власну думку ,розкрити відношення до цієї проблеми ,підкреслити її актуальність ,надати практичні поради ,розробити власний алгоритм дієвих засобів виходу з можливої ситуації тощо.
Глибина їх думок вражає !Якщо це сьогодні не стосується нас особисто ,то це зовсім не означає ,що проблеми торгівлі людьми в Україні не існує,особливо під час воєнного стану та вторгення російської федерації на територію нашої держави.Молодь повинна бути всебічно озброєна інформаційно ,повинна знати ,як працює Конвенція Ради Європи .Під час виховних годин ,на яких демонструвався цей відеоролик, учні обговорили та познайомились з ознаками торгівлею людьми,розкрили поняття вербування ,визначили об'єкти цього злочину, проаналізували мету самого процесу торгівлі живими людьми і , найголовніше,записали телефони допомоги в Україні.
Ми вважаємо ,що така інформативна форма роботи працює якісно та ефективно .Той ,хто володіє інформацією - володіє світом і ніколи не стане жертвою !
Бережіть себе і будьте пильними !