2023-10-18

Фейсбук від 18.10.2023 "Вітаємо з перемогоюXVII міському турнірі юних математиків для учнів 9-11-х класів"

14 жовтня 2023 року в приміщенні метрошколи на станції метро «Перемога» збірна команда Холодногірського району взяла участь у XVII міському турнірі юних математиків у наступному складі:

Євген Жерьобкін, ХГ № 67, вчитель: Душкевич В.С.
Дмитро Яворовський, ХЛ № 152, вчитель: Пономаренко Ю.В.
Владислава Домніч, ХГ № 18, вчитель: Фізер О.В.
Максим Продащук, ХЛ № 13, вчитель: Попова В.С.
Анна Борисова, ХЛ № 126, вчитель: Чижова Ю.Г.

Керівником команди стала вчитель математики ХГ № 67 Вероніка Душкевич, а капітаном було обрано Євгена Жерьобкіна.

Учні плідно готувались до турніру разом з вчителями, формуючи навички дослідницької роботи та активізуючи творчу діяльність для поглибленого вивчення природничо-математичних дисциплін. Окрім цього, учні Холодногірського району вдосконалили навички ораторського мистецтва та самопрезентації.

За результатами турніру, команда отримала диплом учасника за перемогу у XVII міському турнірі юних математиків для учнів 9-11-х класів закладів загальної середньої освіти м. Харкова від Департаменту освіти Харківської міської ради та неймовірну мотивацію для подальших завершень.

Вітаємо!