Кабінет безпеки в ліцеї - це нова необхідність, продиктована сьогоденням

2023-10-13

Фейсбук від 13.10.2023 "Кабінет безпеки в ліцеї - це нова необхідність, продиктована сьогоденням"

Кабінет безпеки в ліцеї - це нова необхідність, продиктована сьогоденням. У цьому інтерактивному кабінеті доречно проводити заняття, зустрічі та тренінги з пожежної безпеки, евакуації, першої допомоги, безпеки на дорозі та інших аспектів безпеки, а в майбутньому стане інтерактивним класом в якому діти будуть активно взаємодіяти між собою, що допоможе навчити дітей правилам безпечної поведінки у надзвичайних ситуаціях та набути практичних навичок. Клас безпеки облаштовано за зональним принципом організації освітнього простору, що сприятиме оптимізації освітнього процесу та систематизації сприйняття навчальної інформації, що відповідає рекомендаціям Міністерства освіти України.