Вітаємо з перемогою та бажаємо подальших успіхів!

2023-10-05

Фейсбук від 05.10.2023 "Вітаємо з перемогою та бажаємо подальших успіхів!"

За всіх часів саме здорові духом і тілом люди складали опору суспільства, адже спорт не тільки дає здоров’я, він загартовує характер і волю. Учні нашого ліцею продовжують виборювати медалі Слінченко Микола, 6-А клас, здобув ІІІ місце у змаганнях з карате "Budapest open" у місті Будапешт, Угорщина у категорії хлопці 10-11 років до 30 кг. У змаганнях взяли 1742 атлета із 37 країн світу. Гаврилов Михайло, 4-Б клас, зайняв ІІІ місце у відкритому благодійному фестивалі дитячих єдиноборств з дисципліни JUDO, За всіх часів саме здорові духом і тілом люди складали опору суспільства, адже спорт не тільки дає здоров’я, він загартовує характер і волю. Юні холодногірці продовжують виборювати медалі та прославляти місто Харків. Учні комунального закладу "Харківський ліцей 152 Харківської міської ради" Слінченко Микола, 6-А клас, здобув ІІІ місце у змаганнях з карате "Budapest open" у місті Будапешт, Угорщина у категорії хлопці 10-11 років до 30 кг. У змаганнях взяли 1742 атлета із 37 країн світу. Гаврилов Михайло, 4-Б клас, зайняв ІІІ місце у відкритому благодійному фестивалі дитячих єдиноборств з дисципліни JUDO. Швидський Михайло, 3-В клас, став кращим гравцем у Всеукраїнському чемпіонаті Patriot Kids Cup з футболу у м. Дніпро, а команда посіла І місце та на чемпіонаті України у м. Львів команда Футбольної Академії "Воля" стала володарем Кубку України з футзалу U9 2023-2024 року, а Михайло отримав звання "Кращий гравець". Спортивна молодь з юних років утверджує своїми досягненнями, що українці дивовижна нація. Віримо в майбутнє, боремося та досягаємо успіху! Вітаємо з перемогою та бажаємо подальших успіхів!