/Files/images/zno/1ре.JPG

/Files/images/zno/4.JPG

/Files/images/zno/5.JPG

/Files/images/zno/6.JPG

Зразок довідки з навчального закладу

Сформувати заяву-реєстраційну картку Ви можете самостійно, скориставшись програмою створення заяви-реєстраційної картки особи, яка виявила бажання пройти зовнішнє незалежне оцінювання в 2014 році, розміщеною на веб-сайті Українського центру оцінювання якості освіти, або звернувшись за допомогою до працівника пункту реєстрації

Інструкція по роботі з програмою для створення заяви-реєстраційної картки

/Files/images/zno/7.JPG

/Files/images/zno/8.JPG

/Files/images/zno/9.JPG

/Files/images/zno/10.JPG

/Files/images/zno/11.jpg

/Files/images/zno/12.JPG

/Files/images/zno/13.JPG

/Files/images/zno/14.JPG

/Files/images/zno/15.JPG

/Files/images/zno/16.JPG

/Files/images/zno/17.JPG

/Files/images/zno/18.JPG

/Files/images/zno/19.JPG

/Files/images/zno/20.JPG

/Files/images/zno/21.JPG

/Files/images/zno/22.JPG

/Files/images/zno/23.JPG

/Files/images/zno/24.JPG

/Files/images/zno/25.JPG

/Files/images/zno/26.JPG

Застереження! Ви не будете зареєстровані для проходження ЗНО, якщо:

• надішлете не всі документи, необхідні для здійснення реєстрації;
  • неналежно оформите заяву-реєстраційну картку;
  • зазначите в заяві-реєстраційній картці недостовірні дані;
  • подасте заяву пізніше встановленого терміну (визначається за поштовим штемпелем відправлення).

Про факт відмови в реєстрації для проходження ЗНО Вам буде надіслано поштою відповідне повідомлення.

У разі отримання такого повідомлення Вам необхідно буде усунути причини, що стали підставою для прийняття такого рішення, та до 19 березня надіслати повторно реєстраційні документи до відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти.

Також Вам може бути відмовлено в реєстрації, якщо Український центр оцінювання якості освіти не зможе створити особливі (специфічні) умови для проходження ЗНО відповідно до поданого висновку закладу охорони здоров’я.

Якщо протягом трьох тижнів з моменту відправлення реєстраційних документів Ви не отримаєте Сертифікат або лист з відмовою в реєстрації, Вам необхідно буде звернутися до відповідного регіонального центру за телефоном інформаційної підтримки.

У разі необхідності внесення змін до переліку предметів або персональних даних, пройдіть реєстрацію повторно, надіславши до регіонального центру необхідні документи та раніше отриманий Сертифікат 2014 року. Зміни до реєстраційних даних можна вносити лише до 19 березня (дата подання визначається за поштовим штемпелем).

Якщо через певні причини абітурієнт не зможе взяти участь у зовнішньому оцінюванні, то повинен надіслати до регіонального центру раніше отриманий Сертифікат і заяву про відмову в реєстрації.

Особи, які виявили бажання пройти ЗНО, але через певні причини не мають можливості зареєструватися в установленому порядку, повинні в межах часу, відведеного на реєстрацію, особисто звернутися до відповідного регіонального центру.

Не відкладайте реєстрацію на останні дні. Це зумовить додаткові проблеми як для Вас, так і працівників регіональних центрів.