Указ Президента України від 08.09.10 N 895/2010 "Про заходи щодо визначення і реалізації проектів із пріоритетних напрямів соціально-економічного та культурного розвитку"

/Files/images/kartinki/vidkrutuj_svit.jpg

Національний проект "Відкритий світ" ініційовано на виконання Програми еконмічних реформ на 2010-2014 роки "Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава", розробленої Комітетом з економічних реформ при Президентові України. Реалізація проекту буде сприяти досягненню цілей освітньої реформи, визначених Програмою, а саме підвищенню конкурентоспроможності української освіти, інтеграції української освіти в єдиний європейський освітній простір та оперативному вирішенню завдань, поставлених на період здійснення реформ.

Мета:

За допомогою новітніх інформаційно-телекомунікаційних технологій створити єдину національну освітню мережу з можливістю доступу до неї усіх учасників навчального процесу: учнів, вчителів, батьків, адміністраторів освіти з майже 20000 шкіл по всій Україні.

Об'єкт інвестицій:

• мережа 4-го покоління бездротового зв'язку для надання послуг з широкосмугового доступу до мережі Інтернет.
  • програмно-апаратний комплекс єдиного національного інформаційно-освітнього середовиша;
  • оснащення учнів персональними комп'ютерними пристроями;
  • технічне забезпечення шкіл