У нашому навчальному закладі пройшов урочистий ВИПУСКНИЙ ВЕЧІР - 2019

2019-06-23

/Files/photogallery/3996/65162897_2270834863178474_1572727546741522432_n.jpg

/Files/photogallery/3996/IMG-a9acbadbf48f5611c8a2ca65f30ec15c-V.jpg
Галерея "23.06.2019 У нашому навчальному закладі пройшов урочистий ВИПУСКНИЙ ВЕЧІР-2019"

В шкільній оселі свят завжди багато,
Де музика лунає, чути спів.
Але у нас сьогодні надзвичайне свято -
Ми величаємо своїх випусників!
23 червня 2019 року на зірковому небосхилі Харківської гімназії N152 засяяло 80 зірок-випускників. Гордістю гімназії завжди є учні-медалісти. Цього року за високі досягнення у навчанні золотою медаллю нагороджені Азарова Аліна, Лінник Катерина, Киянова Ірина, Попова Анна, срібною медаллю - Пасько Аліна. Серед випускників є ті, хто склав ДПА на 12 балів: Азарова Аліна (українська та англійська мови), Лінник Катерина ( українська мова та біологія), Попова Анна ( українська мова), Горяїнов Ілля(математика), Корнєв Денис (історія), Удовікова Олександра (англійська мова). На урочистому святі були присутні гості: Ткаченко О.Ю., депутат Харківської обласної ради, Горбачова І.І., начальник управління освіти Адміністрації Холодногірського району, Лазарєв М., випускник Харківської гімназії N152, голова молодіжної ради при Харківському міському голові. Випускники щиро вдячні Олександру Юрійовичу Ткаченко за теплі привітання та подарунки.
Любі випускники! Ми вітаємо вас! Пам'ятайте: ваші зірки завжди будуть горіти на шкільному небосхилі!
Залишилась позаду безтурботна і весела шкільна пора. Попереду у вчорашніх школярів доросле життя зі своїми радощами і труднощами, але шкільні спогади назавжди зостануться найсвітлішими. І, мабуть, для кожного найяскравішою, найприємнішою згадкою залишиться випускний бал.
Ніжними переливами пролунала для випускників мелодія шкільного прощального вальсу.
Красуні-дівчата та змужнілі хлопці прощалися з рідною школою, з учителями, з однокласниками. Прощалися зі своїм безтурботним дитинством.

ДОРОГІ ВИПУСКНИКИ-2019 року, БАЖАЄМО ВАМ ЗДОРОВ'Я, ЩАСТЯ, НАСНАГИ ТА УСПІХІВ У ВСІХ ПОЧИНАННЯХ!

Рідна школо! По доброму і урочисто

Рідним вогником з вікон світи!

Ми виходимо звідси вершини долати

Та робити нові відкриття.

Рідна школо! Ми будем тебе пам’ятати

Кожен день, кожен раз — все життя!