На базі Харківського національного університету міського господарства ім. О.М. Бекетова були підведені підсумки роботи «Школи юного омбудсмена»

2019-05-21

/Files/photogallery/3955/2.jpg

/Files/photogallery/3955/3.jpg
Галерея "21.05.2019 Підсумки роботи «Школи юного омбудсмена»"

17 травня 2019 року на базі Харківського національного університету
міського господарства ім. О.М. Бекетова були підведені підсумки роботи «Школи юного омбудсмена», а саме: пройшов захист проектів конкурсу «Я - омбудсмен!», правові дебати, підведені підсумки конкурсу емблем Платформи «Шкільний омбудсмен», відбулось нагородження переможців конкурсів та слухачів Школи юного омбудсмена. В проекті «Освітній омбудсмен» взяла участь учениця 11 А класу, Шевченко Д., яка восени 2018/2019 н.р. пройшла вибори шкільних омбудсменів в ХГ № 152.
Шкільні омбудсмени - слухачі «Школи юного омбудсмена» отримали сертифікати. Вітаємо наших омбудсменів, бажаємо успіхів в подальшій роботі.