ІІ Всеукраїнський мистецький конкурс у категоріях «Податкова абетка» і «Сьогодення та майбутнє податкової та митної справи"

2019-05-18

/Files/photogallery/3953/1.jpg

/Files/photogallery/3953/2.jpg
Галерея "18.05.2019 ІІ Всеукраїнський мистецький конкурс"

16 травня в Головному управлінні фіскальної служби Харківської області відбулась церемонія нагородження переможців ІІ Всеукраїнського мистецького конкурсу у категоріях «Податкова абетка» (1-4 клас) і «Сьогодення та майбутнє податкової та митної справи (5-9 клас).
Перший етап Конкурсу проводився у регіонах. Від Харківської області у Конкурсі взяли участь 370 робіт. Учениця 7-б класу Лісовик Валерія посіла ІІІ місце. Учениця 8-г класу Байкулова Софія та учень 3-а класу Трофимов Миколай нагороджені спеціальними подарунками! Вітаємо наших талановитих та творчих учнів!