Шановні батьки майбутніх першокласників!

2019-03-27

/Files/images/2018-2019/novini/1.png

Шановні батьки майбутніх першокласників!

Звертаємо Вашу увагу на те, що п.3 наказу Департаменту освіти Харківської міської ради Харківської області від 08.02.2019 № 24 "Про організацію обліку дітей шкільного віку та учнів" визначено дату початку приймання заяв про зарахування до закладу загальної середньої освіти 08 квітня 2019 року

Порядок зарахування дітей до 1-го касу
Харківської гімназії №152
Харківської міської ради Харківської області
на 2019/2020 навчального рік

1. Право на першочергове зарахування мають діти, які проживають на території обслуговування навчального закладу, діти, які є рідними (усиновленими) братами та/або сестрами дітей, які здобувають освіту у навчальному закладі, чи дітьми працівників закладу освіти.

2. Заяви про зарахування дитини до 1-го класу подаються особисто одним з батьків до 31 травня.

3. Якщо станом на 31 травня кількість поданих заяв не перевищує загальної кількості місць у перших класах, не пізніше 01 червня видається наказ про зарахування усіх дітей.

4. Впродовж 01-15 червня заяви про зарахування дітей не приймаються, що не виключає права батьків подавати заяви після 15 червня на вільні місця.

5. Якщо поданих заяв більш, як вільних місць у 1-х класах, проводиться жеребкування. Жеребкування проводиться з 05 червня по 10 червня (у разі необхідності).

Перелік документів для зарахування до 1-го класу:

1) заява одного з батьків дитини, поданої особисто (з пред’явленням документа, що посвідчує особу заявника).

2) копія свідоцтва про народження дитини.

3) Медична довідка за формою первинної облікової документації № 086

Список зарахованих дітей до 1 класу на 2019-2020 н.р.