Математична конференція з теми: "Вклад сучасних українських математиків у розвиток економіки України"

2018-12-17

/Files/photogallery/3863/1.jpg

Галерея "17.12.2018 Конференція з теми: "Вклад сучасних українських математиків у розвиток економіки України""

Математика — це велична споруда, створена уявою людини, для пізнання Всесвіту. (Ле Корбюз’є)
Серед усіх наук, що відкривають людству шлях до пізнання законів природи, наймогутніша, найвеличніша наука - математика. (С. Ковалевська)
Математика є прообразом краси світу. (І. Кеплер) Чи згодні ви з цими висловами? На ці запитання, в рамках тижня математики, фізики та інформатики, відповідали учні 8 класу , а учні 9 класів сьогодні провели математичну конференцію з теми : "Вклад сучасних українських математиків у розвиток економіки України"