Відкриття виставки робіт дитячого художнього конкурсу «Світ і Я»

2017-06-21

/Files/images/2016-2017/novosti/iyun/svt__ya/01.jpg

Галерея "21.06.2017 Відкриття виставки робіт дитячого художнього конкурсу «Світ і Я» "

21.06.2017 в регіональному інформаційному центрі Харківської обласної ради (галерея «Бузок») відбулось відкриття виставки робіт дитячого художнього конкурсу «Світ і Я» та нагородження переможців.Конкурс, присвячений Всесвітньому Дню охорони природного середовища, був заснований Харківською обласною організацією Українського товариства охорони природи, за сприянням Департаменту екології та природних ресурсів Харківської обласної державної адміністрації і вперше проведений в 2017 році. Діти від нашого району виказали свою зацікавленість у конкурсі. а їх роботи, виконані з творчою індивідуальністю продемонстрували, що поставлена тема та основна ідея конкурсу ними розкрита. До участі в виставці були відібрані роботи учнів ХЗОШ №№ 57, 67,152 (всього 8 робіт). А учениця ХГ № 152 Логвінова Марія отримала спеціальну премію «Надія» за роботу «Я намалюю Світ таким, як я люблю».Виставка працюватиме до 04.07.2017.

Запрошуємо всіх відвідати її. Вітаємо наших талановитих дітей та їх керівників, бажаємо подальших творчих успіхів!