Учні 11-х класів прийняли активну участь у круглому столі "Сучасні виклики правам і свободам людини"

2016-12-12

/Files/images/2016-2017/novosti/dekabr/suchasn_vikliki_pravam/(2).JPG

09.12.2016 р. учні 11-х класів прийняли активну участь у круглому столі "Сучасні виклики правам і свободам людини", який було проведено у рамках Всеукраїнського тижня права кафедрою міжнародного права та гуртком міжнародного права, науковою бібліотекою Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого за участю Головного територіального управління юстиції в Харківської області. Під час круглого столу студенти університету виступили з повідомленнями, було організовано віртуальні тематичні виставки, огляд літератури, книжкова інсталяція.